Powered by Blogger.

Ergen Bebekle Hayat - Vol.3 Bıdıkovski'den Sevgiler...Selam gençler!

Sabah bir uyandım yeni bir level unlock olmuş! Dös! Sonra hemen yeni unlock olan levelımı geçen çok ağlayadığım için yanıbaşımda sızmış anneme göstermek istedim. Tombalak parmaklarımı hemen soktum gözüne uyuyan annemin, bir yandan da bağırıyorum kulağının dibinde 'Dööööösssssssss'! Zıpladı bi uyandı, tabi nolduğunu şaşırdı. Sonra yeni unlock levelımı görünce sevindi garibim, böyle güldü öptü felan.

Ha bu arada evet, annemin hayatını, sevgilisini, evini ve bütün eşyalarını bir süre önce ele geçirdim zaten. O operasyon başarılıydı. Sonra baktım hep başka tabaktan yemek yiyo, ona da dadandım. Şimdi bana ayrı tabak koymaya bile uğraşmıyo sofraya, direk tabanı bana doğru itiyo elime çatalımı verip. Ha bu arada öğünlerimde harika gelişmeler var, sizinle paylaşmalıyım! Sadece bir saatte yemeğimi bitirebiliyorum ve bunun 2 bilemedin 3 dakikasını oturarak yapıyorum! Harika değil mi!
Dün akşam baktım omzunun üstünden böyle bıt bıt bişeyler yazıyo. Ay dedim bi bilork! Benim olmalı! Çünkü ben ben ben! Herşey benim gençler! Bilorku da ele geçirdim tabi. Vesiyle sizinle birebir tanışmış olduk. Hayır hep başkasının ağzından dinliyorsunuz, yanlış tanımalar olmasın sonra.

Bu sene benim için biraz zor geçti. Yakın zamanlarda ellerimin vurmak için olmadığını öğrendim ama kaslarımın hafızası sürekli çalışıyor ve onlara karşı çıkmaya gücüm yok. O yüzden hala hiç beklenmedik anlarda şap diye annemin suratına yapıştırıyorum. Ay bide geçen gün böyle vuuuuvvv diye ses çıkaran bişey var banyosunda, onu bi süre kafasına tutunca bi geldi saçları dümdüz olmuş. Çok hoşuma gitti, oynadım böyle bi süre. Sonra birden asılıverdim saçlarına, dayanamadım. İşte bu hep kas hafızasından oluyor, benlik birşey değilki! Ama anlamıyor sanırım bu kadın, kızdı bana. Önce bir yapıyo sandım bende ona yaptım ama başka bir anlamı var sanırım yaptığının emin değilim. 
Bu aralar çılgınca fotoğrafımı çekmeye çalışıyor ama asla poz vermiyorum. Ne kameraya bakıyorum, ne de sabit duruyorum. Bütün fotoğraflarım çok gizemli.Benimse en sevdiğim oyuncak onun telefonu. Yani aslında onun telefonu değil sadece tabi, büyük insan telefonu. Elime verdiler böyle mor bi kutu al sana telefon diye. Fotoğraf bile çekmiyo. Bi selfie çekmeden mi büyücem ben be!

Böyle işte... Yine yazıcam.

Sevgiler,

Bıdıkovski


4 comments

 1. Bıdovskiiiiiiiiiiiii yerim seni. Annene hiç bir şey bırakma tamam mı? Bizi de al aferin.
  Sevgiler ABLAAA

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hayııırrrr! Yok artık! sizi de vermem.
   Sevgiler, işaret parmağını sallayan anne.

   Delete
 2. bir kaç yıl sonraki halimi görür gibi oldum :))

  ReplyDelete