Powered by Blogger.

Sevgili 2015

Sevgili 2015,

Senden büyük beklentilerim var! 2013 bok gibi, osuruk gibiydi. 2014 güzeldi, bambaşkaydı, sevinç, mutluluk doluydu. Evimize küçücük bir insan taşındı. Sevgili Bıdıkovski hayatımızı alt üst etti (gayet fiziki olarak dedim bunu). Çok sevindirdi bizi. Güldü büyük keyif aldık, ağladı çok üzüldük. Geğirdi, kaka yaptı el çırparak sevindik (!). Agu dedi karşısında salak salak sesler çıkardık. Dünyanın en güzel duygusu evet. Ama azıma da tükürdün be çocuk! Çok yorgunum öyle böyle değil. 

Dolmuş taşmış eskimiş bardakları rafa kaldırıp, yeni bir işe başladım. Kendime yepyeni sözler verdim.

2014 hayatımı hiç dönülmeyecek şekilde değiştirdi evet. 

Gelelim sana 2015. Senden çok şey bekliyorum. Sevgi, barış, güzellik, mutluluk, şans, para.. saydık tamam onlar cepte. Ama sen benim yılım olmalısın, ama her anlamda! Rafa kaldırdığım bir takım hayallerim ve ideallerim vardı, hepsini çıkarıp, havalandırıp, kullanıma hazırlama vakti geldi artık. Memlekete ve insanlara zaten gıcığım, sende beni kendine gıcık etme.Ömrümün en güzel senesi ol mesela! Öyle bir destek ol ki, 'vaayyy beeee, sene 2015' diye anlatayım yaşlanınca.

Öyle uzun uykular, dinlenceler, tembellikler beklemiyorum, zira bu kadar fikri hayata geçirmek için daha da çok enerjiye ihtiyacım var. Deli gibi enerjik, deli gibi keyifli bir sene olsun! Hiç durmadan üretelim, ürettikçe daha da çok adrenalin olsun. 

Enerjisi düşük, Hayri Potur,un dementorları kılıklı insanlar, Nutella'lı ekmek görünümündeki Patronus'umla karşılaşsın.

Vırvırcı, çocuk şöyle büyütülürcü teyzeler 5 tabak mercimek çorbası yemiş gibi olsun!

Dedikoducu, şirret, gerzek kadınlar benden uzak olsun. 

Dırdırcı, onaycı tayfa önce bir kendine çeki düzen versin.

Mutlu olmayı herkesten çok hakkeden insanlar tanıyorum, mutlulukları tavan yapsın, nirvana olsun.

Şu insanlar artık bir kendine gelsin, kendinden farklı olana saygı göstermeyi öğrensin. 

Umarım 2015 hepimiz için muhteşem bir yıl olur!

No comments